2. Čo môžeme urobiť, keď sme smutní? Ublížiť niekomu - Ignorovať to Porozprávať sa s dospelým alebo kamarátom
5. Čo je dobré robiť, keď sme nahnevaní? Niečo pokaziť Niekoho zbiť Upokojiť sa, nadýchnuť a porozprávať sa o probléme Niekomu vynadať
7. Ako pomôžeme kamarátovi, ktorý plače? Ponúkneme mu pomoc, počúvame ho a utešíme Natočíme ho a dáme video na internet Nevšímame si ho Smejeme sa na ňom
8. Ktoré správanie pomáha upokojiť emócie? Kričanie na spolužiakov Rozbíjanie vecí Behanie v triede Hlboké nádychy a pokojný rozhovor
10. Prečo je dôležité hovoriť o svojich pocitoch? - Nie je to dôležité, lebo každý by mal byť silný a neukazovať svoje emócie Aby sme mohli ostatným ublížiť Lebo tak nás ľudia lepšie pochopia a môžu nám pomôcť